Kontakt oss

Har du tekniske spørsmål kan du kontakte våre salgsansvarlige i ditt område:

     

ANDREAS AKSBERG
Nord-Norge

Tlf: 90 89 17 03
E-post: aa@malproff.no

RICHARD NIELSEN 
Midt-Norge

Tlf: 97 15 71 96
E-post: richard.nielsen@malproff.no

GUNDER ANDERSEN
Sør-Norge

Tlf: 97 09 55 33
E-post: gunder.andersen@malproff.no

 

FAKTURA

Har du spørsmål i forhold til faktura kan du kontakte oss her.

 Tlf: 06260
 E-post: faktura@malorama.no

 

BETALING OG KREDITT

Har du spørsmål vedrørende betaling og kredit, kan du kontakte oss her

 Tlf: 90 52 98 64
  E-post: ove.hagen@malorama.no

 

Bodø:

Arne kartfjord. Leder Mal Proff Coatings. Tlf: 90553223 E-post: ak@malproff.no

Harstad:

Trond Eidissen. Salgsansvarlig.Tlf: 47702590 E-post: trond.eidissen@malproff.no

Raymond Utnes. Salgsansvarlig. Tlf: 47702590 E-post: Raymond.Utnes@malproff.no

Fosnavåg:


Gunder Andersen. Salgsansvarlig.Tlf: 97095533 E-post: gunder.andersen@malproff.no

Ålesund:

 

Rune Henriksen. Salgskonsulent. Tlf: 90989251 E-post: rune.henriksen@malproff.no

Erik Farstad. Salgskonsulent. Tlf: 97675443 E-post: erik.farstad@malproff.no

Bergen:

Christian Karlsen. Salgskonsulent Tlf: 95004919 E-post: Christian.Karlsen@malproff.no

Jarle Eide. Salgskonsulent. Tlf: 46845775 E-post: jarle.eide@malproff.no

Oslo: Ny salgskonsulent kommer snart

Logg inn
Bli kunde
KampanjeButikkerAktueltArrangementer